THE GAME Tirsdag 06.03.18 ANNE-MARIE Søndag 08.04.18 SKAMBANKT + support: Longfield & Super Skeleton / Big Kizz Fredag 09.03.18 Releasekonsert THE DOGS Special guests: Imperial State Electric (se) + De Forbandede (dk) Lørdag 24.03.18

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Desember- og januarprogram for Rockefeller | John Dee | Sentrum Scene
Sjekk ut programmet for februar og mars her!
Samarbeidspartnere

OBOS

4Sound

Ticketmaster



PARTYNEXTDOOR: Infinity Tour Support: Jessie Reyez Onsdag 28.02.18


FU MANCHU Onsdag 07.03.18

 
Program << >>

Fredag 30/03-2018 Rockefeller
INFERNO METAL FESTIVAL
Fredag / Friday:
Ulsect
Wiegedood
Earth Electric
Necrophobic
Mephorash
Audn
Origin
Emperor
Fleshgod Apocalypse

Nok engang inviteres det til en sort påskefeiring i Oslo, når Inferno Metal Festival braker løs 29. mars–1. april 2018. Dette blir den 18. festivalen i rekken og det har blitt en tradisjon for metalfans fra hele verden å delta.

Program – fredag:

ROCKEFELLER:
17:30 Mephorash
19:00 Audn
20:30 Origin
22.15 Emperor
00:15 Fleshgod Apocalypse

JOHN DEE:
18:15 Ulsect
19:45 Wiegedood
21:30 Earth Electric
23:15 NecrophobicT


Fredagspass kr. 705,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpnes på Rockefeller kl. 17.00.
Dørene åpnes på John Dee kl. 16.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Lørdag
24.02.18
THE ALTERN80S CLUB
Lørdag
24.02.18
THE GOOD THE BAD AND THE ZUGLY
Lørdag
24.02.18
JANOVE
Tirsdag
27.02.18
RAG'N'BONE MAN
Grande Reserve Tour
Tirsdag
27.02.18
Rock Cinema Bar & Kino i samarbeid med SF Studios og Tilt inviterer til:
«GAME NIGHT»
– Eksklusiv førpremiere
Onsdag
28.02.18
ROCKEALLIANSEN – Part XIV
Borderline Bitches
Eron
Krutt
Somewhere Beyond
The Blue Moon’s
Wail
Onsdag
28.02.18
PARTYNEXTDOOR: Infinity Tour
Support: Jessie Reyez
Onsdag
28.02.18
VAMP
Torsdag
01.03.18
by:Larm | Sentrum Scene torsdag:
BILLIE EILISH
YXNG BANE
HKEEM
HALIE
FANNY ANDERSEN
– Galleri fri alder
Torsdag
01.03.18
by:Larm | Rockefeller + John Dee torsdag:
JONAH BLACKSMITH
YUNG SMUL
JIREEL
SASSY009
AU/RA
ÄNGIE
RINA SAWAYAMA
NOAH CARTER
ANGELO REIRA
REYKJAVÍKURDÆTUR
Torsdag
01.03.18
by:Larm | Sentrum Scene torsdag
BILLIE EILISH
YXNG BANE
HKEEM
HALIE
FANNY ANDERSEN
– Hovedsal 18 år
Fredag
02.03.18
by:Larm | Rockefeller + John Dee fredag:
BISSE
SCHOOL OF X
ARY
ANGELO REIRA
PHILIP EMILIO
MASH UP INTERNATIONAL
BARSELONA
LONEY DEAR
BLVCK O
VERA
Fredag
02.03.18
by:Larm | Sentrum Scene fredag:
MWUANA
JADA
JIREEL
SCARLET PLEASURE
TBA
RYTMEKLUBBEN
Lørdag
03.03.18
DIE WITH YOUR BOOTS ON
Lørdag
03.03.18
by:Larm | Rockefeller + John Dee lørdag:
VIRKELIG
OLA KVERNBERGS STEAMDOME III
GREAT NEWS
KRISTIAN KRISTENSEN
FAY WILDHAGEN
LASH
EMIR
SCHOOL OF X
FARAO
YUNG SMUL
Lørdag
03.03.18
by:Larm | Sentrum Scene lørdag:
IRIS GOLD
RHYS
JIMMY SMASH
GRANT
FAMILJEN
SUPERORGANISM
Mandag
05.03.18
RUSS
– galleri fri alder
Mandag
05.03.18
RUSS
– Hovedsal 18 år
Tirsdag
06.03.18
LEE RITENOUR with DAVE GRUSIN
feat. Melvin Lee Davis & Wesley Ritenour
Tirsdag
06.03.18
THE GAME

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen