JON BELLION Onsdag 18.09.19 TEENAGE FANCLUB + support: I Was a King Onsdag 24.04.19 SUZANNE VEGA Tirsdag 18.06.19 BETTER OBLIVION COMMUNITY CENTER + support: Christian Lee Hutson Onsdag 01.05.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster

Showpakker



RITA ORA + support: Moss Kena Tirsdag 23.04.19


TEENAGE FANCLUB + support: I Was a King Onsdag 24.04.19


Looking Back (over my shoulder) Tour MIKE + THE MECHANICS Mandag 29.04.19

 
Program << >>

Torsdag 10/10-2019 John Dee
UFFE LORENZEN

Uffe Lorenzen er kjent som den karismatiske frontfiguren i Spids Nøgenhat og Baby Woodrose, og har figurert på den danske rockescenen siden slutten av 80-tallet. Han fikk sitt gjennombrudd med Baby Woodrose i 2003 – da de vant den gjeve P3 Prisen under P3 Guld og spilte to år på rad på den Orange Scene på Roskilde. Senere fulgte et enda større gjennombrudd med Spids Nøgenhat, som nærmest ble folkeeie med singelen «Lolland Falster» og det fantastiske albumet «Kommer Med Fred».

Nå er Uffe Lorenzen straks klar med sitt andre soloalbum «Triprapport», oppfølgeren til «Galmandsværk». Vi gleder oss til nytt album og ikke minst til konsert på John Dee 10. oktober!

Bill. kr. 250,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpner kl. 19.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Torsdag
18.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
THURSDAY:
Dimmu Borgir
Witchcraft
Aura Noir
The Black Dahlia Murder
Urfaust
Svarttjern
Inculter
Au-Dessus
Shakma
Fredag
19.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
FRIDAY:
Hypocrisy
Mgła
Vomitory
Tribulation
Ragnarok
The Ruins Of Beverast
Skogen
Caronte
Superlynx
Lørdag
20.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SATURDAY:
Bloodbath
Taake
Gaahls WYRD
Impaled Nazarene
Cor Scorpii
Der Weg einer Freiheit
Mork
Avast
Søndag
21.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SUNDAY:
Opeth
1349
Carach Angren
Misþyrming
Archgoat
Cult Of Fire
Dvne
Altar
Tirsdag
23.04.19
RITA ORA
+ support: Moss Kena
Onsdag
24.04.19
TEENAGE FANCLUB
+ support: I Was a King
Torsdag
25.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Torsdag
25.04.19
FETTY WAP
+ support: Peter Jackson / Ousu Leigh / Royane
Fredag
26.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
OSLO BRASSFESTIVAL 2019
Søndag
28.04.19
LUCY SPRAGGAN
Mandag
29.04.19
Looking Back (over my shoulder) Tour
MIKE + THE MECHANICS
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
– fri alder / dører kl. 18.00
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
Tirsdag
30.04.19
THE SLOW READERS CLUB
Onsdag
01.05.19
OSLO ROCK DEALERS
– Disturbed afterparty
Onsdag
01.05.19
BETTER OBLIVION COMMUNITY CENTER
+ support: Christian Lee Hutson
Onsdag
01.05.19
THE BLACK SORROWS
Onsdag
01.05.19
DISTURBED

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen