EELS Onsdag 28.08.19 DUNGEN «Ta det lugnt» Fredag 12.07.19 D.R.I. Torsdag 08.08.19 SNARKY PUPPY Tirsdag 22.10.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster

Showpakker



RITA ORA + support: Moss Kena Tirsdag 23.04.19


TEENAGE FANCLUB + support: I Was a King Onsdag 24.04.19


Looking Back (over my shoulder) Tour MIKE + THE MECHANICS Mandag 29.04.19

 
Program << >>

Lørdag 16/02-2019 Leiligheten
GET READY!

16. februar er det endelig Get Ready! i Leiligheten på Rockefeller igjen, og denne gangen har vi fått med oss våre gode venner Rudie Sounds på festen!

Rudie Sounds-gutta trenger vel ingen nærmere presentasjon, men har du ikke fått det med deg så betyr dette topp plater og minst like topp partystemning! Velkommen skal DU være til en danseopplevelse av de sjeldne!

Vær beredt på scorchin’ tunes du ikke får høre noen andre steder og høy trivselsfaktor på dansegulvet. Slå deg løs til det beste fra 60- og 70-tallets Jamaica – en fest av ska, rocksteady og tidlig reggae av ypperste kvalitet for din «dancing pleasure». Alt på originale syvtommere selvsagt.

Eksklusive killers loves; rett og slett the hottest sounds around at the hottest spot in town! Så unn deg et besøk på byens både cooleste og triveligste klubb for en unik danseopplevelse.

In Oslo where ravers swing, it’s the Get Ready! thing
Bill. kr. 50,- (kun dørsalg). 20 år leg.
Dørene åpnes kl. 22.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Torsdag
18.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
THURSDAY:
Dimmu Borgir
Witchcraft
Aura Noir
The Black Dahlia Murder
Urfaust
Svarttjern
Inculter
Au-Dessus
Shakma
Fredag
19.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
FRIDAY:
Hypocrisy
Mgła
Vomitory
Tribulation
Ragnarok
The Ruins Of Beverast
Skogen
Caronte
Superlynx
Lørdag
20.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SATURDAY:
Bloodbath
Taake
Gaahls WYRD
Impaled Nazarene
Cor Scorpii
Der Weg einer Freiheit
Mork
Avast
Søndag
21.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SUNDAY:
Opeth
1349
Carach Angren
Misþyrming
Archgoat
Cult Of Fire
Dvne
Altar
Tirsdag
23.04.19
RITA ORA
+ support: Moss Kena
Onsdag
24.04.19
TEENAGE FANCLUB
+ support: I Was a King
Torsdag
25.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Torsdag
25.04.19
FETTY WAP
+ support: Peter Jackson / Ousu Leigh / Royane
Fredag
26.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
OSLO BRASSFESTIVAL 2019
Søndag
28.04.19
LUCY SPRAGGAN
Mandag
29.04.19
Looking Back (over my shoulder) Tour
MIKE + THE MECHANICS
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
– fri alder / dører kl. 18.00
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
Tirsdag
30.04.19
THE SLOW READERS CLUB
Onsdag
01.05.19
OSLO ROCK DEALERS
– Disturbed afterparty
Onsdag
01.05.19
BETTER OBLIVION COMMUNITY CENTER
+ support: Christian Lee Hutson
Onsdag
01.05.19
THE BLACK SORROWS
Onsdag
01.05.19
DISTURBED

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen