BILLY OCEAN Tirsdag 19.03.19 HVORFOR DET? med Trond-Viggo Torgersen / Bjarte Tjøstheim Tirsdag 02.04.19 XAVIER RUDD Torsdag 04.07.19 TOKIO HOTEL Melancholic Paradise World Tour 2019 Lørdag 08.06.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster



SPIDERGAWD + support: Bokassa Lørdag 23.02.19


JIMMY CARR The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour Kl. 21.15: Ekstrashow Lørdag 23.02.19

 
Program << >>

Onsdag 17/01-2018 Leiligheten
Klassekampen Musikkmagasinet & Rockefellers POPQUIZ

Én onsdag i måneden holder Klassekampen Musikkmagasinet popquiz i Leiligheten på Rockefeller. Quizmaster er Olav Bru. Ta med vennegjengen og bli med på musikkquiz hvor laget ditt kan vinne billetter til utvalgte konserter hos oss.


Fri entré. 18 år leg.
Dørene åpnes kl. 18.30, quizstart kl. 19.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Tirsdag
19.02.19
EAGLE-EYE CHERRY
Onsdag
20.02.19
Rock Cinema Bar & Kino, i samarbeid med SF Studios:
«COLD PURSUIT»
- eksklusiv førpremiere
Torsdag
21.02.19
Rock Cinema Bar & Kino, i samarbeid med United International Pictures:
«INSTANT FAMILY»
- eksklusiv førpremiere
Fredag
22.02.19
RSP & THOMAX
+ support: Smeke Reven & Knekten Orginal / Kantona
+ DJ-support: DJ Beatriixx
Lørdag
23.02.19
SPIDERGAWD
+ support: Bokassa
Onsdag
27.02.19
WHITE LIES
+ support: Boniface
Torsdag
28.02.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Rockefeller & John Dee torsdag:
Pom Poko
Safario
Emma Steinbakken
Chris Abolade
Paris
Westerman
Alexander Oscar
Konradsen
Moyka
Iris
Torsdag
28.02.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
– Festivalpass
Fredag
01.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Rockefeller & John Dee fredag:
ISÁK
Hilma Nikolaisen
Lil Halima
TBA
Deportees
dePresno
TØFL
Chez Ali
Clara
Communions
Lørdag
02.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Rockefeller & John Dee lørdag:
ISÁK
Sval
girl in red
Silver Lining
Lowly
KOPS
TBA
Undergrunn
Blenda
Otha
Søndag
03.03.19
JOHN MAYALL
– 85th Anniversary Tour
Onsdag
06.03.19
THE PINEAPPLE THIEF
feat. GAVIN HARRISON
+ support: O.R.K.
Torsdag
07.03.19
MAGGIE ROGERS
Fredag
08.03.19
KRISTIAN KRISTENSEN
Lørdag
09.03.19
PASHA
Lørdag
09.03.19
NORGES CD- OG PLATEMESSE
Torsdag
14.03.19
The architect of the Buena Vista Social Club:
JUAN DE MARCOS
AFRO-CUBAN ALL STARS
A toda Cuba le Gusta
Lørdag
16.03.19
ELDAR VÅGANS GITARHELT-FESTIVAL
Gjester:
Svein Finjarn
Torstein Flakne
Ronni Le Tekrø
Tobias Ruud
Søndag
17.03.19
GODSMACK
+ support: Like A Storm
Onsdag
20.03.19
HAJK
+ special guest: Selma & Gustaf
+ support: Pelicat

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen