THE ALARM + support: Novocaine Torsdag 04.04.19 MIDNIGHT CHOIR «Waiting For The Bricks To Fall» Fredag 06.09.19 JESSICA PRATT Tirsdag 19.03.19 BILLY OCEAN Tirsdag 19.03.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster



SPIDERGAWD + support: Bokassa Lørdag 23.02.19


JIMMY CARR The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour Kl. 21.15: Ekstrashow Lørdag 23.02.19

 
Program << >>

Torsdag 01/03-2018 Rockefeller
by:Larm | Rockefeller + John Dee torsdag:
JONAH BLACKSMITH
YUNG SMUL
JIREEL
SASSY009
AU/RA
ÄNGIE
RINA SAWAYAMA
NOAH CARTER
ANGELO REIRA
REYKJAVÍKURDÆTUR


Program Rockefeller + John Dee torsdag:

ROCKEFELLER
Kl. 20:30 - YUNG SMUL
Kl. 21:30 - SASSY009
Kl. 22:30 - ÄNGIE
Kl. 23:30 - NOAH CARTER
Kl. 00:30 - REYKJAVÍKURDÆTUR

JOHN DEE
Kl. 20:00 - JONAH BLACKSMITH
Kl. 21:00 - JIREEL
Kl. 22:00 - AU/RA
Kl. 23:00 - RINA SAWAYAMA
Kl. 00:00 - ANGELO REIRA

Dagsbilletter kjøpes på linken under eller her.
KJØP FESTIVALPASS (kr. 1.290,- + bill.avg.)
KJØP DAGSPASS (kr. 470,- + bill.avg.)

Dagsbillett kr. 350,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpner kl. 19.30.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Mandag
18.02.19
JÚNIÚS MEYVANT
Tirsdag
19.02.19
EAGLE-EYE CHERRY
Onsdag
20.02.19
Rock Cinema Bar & Kino, i samarbeid med SF Studios:
«COLD PURSUIT»
- eksklusiv førpremiere
Torsdag
21.02.19
Rock Cinema Bar & Kino, i samarbeid med United International Pictures:
«INSTANT FAMILY»
- eksklusiv førpremiere
Torsdag
21.02.19
Oslo Rock Dealers presentererer:
GHOST AFTERPARTY
Fredag
22.02.19
THE MIDNIGHT
+ vorspiel/nachspiel med DJ Alex Tjore
Fredag
22.02.19
RSP & THOMAX
+ support: Smeke Reven & Knekten Orginal / Kantona
+ DJ-support: DJ Beatriixx
Fredag
22.02.19
KUMARS KARAOKE KØPP
Lørdag
23.02.19
SPIDERGAWD
+ support: Bokassa
Lørdag
23.02.19
SUGAR SHACK SOUL CLUB
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 21.15: Ekstrashow
Lørdag
23.02.19
HAKEN
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 18.00
Mandag
25.02.19
LOST UNDER HEAVEN
Tirsdag
26.02.19
SIRENIA
+ special guests: Elyose / Alight
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Hovedsal – 18 år leg.
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Galleri – Fri alder
Onsdag
27.02.19
Oslo Rock Dealers presenterer:
SLASH AFTERPARTY
Onsdag
27.02.19
WHITE LIES
+ support: Boniface
Onsdag
27.02.19
SLASH
featuring Myles Kennedy and the Conspirators
+ support: Altitudes & Attitudes

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen