TEDESCHI TRUCKS BAND Onsdag 10.04.19 WHITE LIES + support: Boniface Onsdag 27.02.19 DAVID GRAY Tirsdag 07.05.19 BILLY OCEAN Tirsdag 19.03.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster



SPIDERGAWD + support: Bokassa Lørdag 23.02.19


JIMMY CARR The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour Kl. 21.15: Ekstrashow Lørdag 23.02.19

 
Program << >>

Fredag 02/03-2018 Rockefeller
by:Larm | Rockefeller + John Dee fredag:
BISSE
SCHOOL OF X
ARY
ANGELO REIRA
PHILIP EMILIO
MASH UP INTERNATIONAL
BARSELONA
LONEY DEAR
BLVCK O
VERA


GAFFA presenterer programmet på Rockefeller fredagen under by:Larm. Med kritiker- og publikumsfavorittene Bisse, School of X, Angelo Reira, Philip Emilio og tidligere vinner av GAFFA-Prisen ARY på programmet bør Rockefeller være et selvsagt valg for den kresne musikkfan denne kvelden.

Rockefeller:
20.30 Bisse (DK)
21.30 School of X (DK)
22.30 ARY (NO)
23.30 Angelo Reira (NO)
00.30 Philip Emilio (NO)

John Dee:
Kl. 20.00: MASH UP INTERNATIONAL
Kl. 21.00: BARSELONA
Kl. 22.00: LONEY DEAR
Kl. 23.00: BLVCK O
Kl. 00.00: YANGZE

Dagsbilletter kjøpes på linken under eller her.
KJØP FESTIVALPASS (kr. 1.290,- + bill.avg.)
KJØP DAGSPASS (kr. 470,- + bill.avg.)

Dagsbillett kr. 350,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpner kl. 19.30.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Mandag
18.02.19
JÚNIÚS MEYVANT
Tirsdag
19.02.19
EAGLE-EYE CHERRY
Onsdag
20.02.19
Rock Cinema Bar & Kino, i samarbeid med SF Studios:
«COLD PURSUIT»
- eksklusiv førpremiere
Torsdag
21.02.19
Rock Cinema Bar & Kino, i samarbeid med United International Pictures:
«INSTANT FAMILY»
- eksklusiv førpremiere
Torsdag
21.02.19
Oslo Rock Dealers presentererer:
GHOST AFTERPARTY
Fredag
22.02.19
THE MIDNIGHT
+ vorspiel/nachspiel med DJ Alex Tjore
Fredag
22.02.19
RSP & THOMAX
+ support: Smeke Reven & Knekten Orginal / Kantona
+ DJ-support: DJ Beatriixx
Fredag
22.02.19
KUMARS KARAOKE KØPP
Lørdag
23.02.19
SPIDERGAWD
+ support: Bokassa
Lørdag
23.02.19
SUGAR SHACK SOUL CLUB
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 21.15: Ekstrashow
Lørdag
23.02.19
HAKEN
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 18.00
Mandag
25.02.19
LOST UNDER HEAVEN
Tirsdag
26.02.19
SIRENIA
+ special guests: Elyose / Alight
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Hovedsal – 18 år leg.
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Galleri – Fri alder
Onsdag
27.02.19
Oslo Rock Dealers presenterer:
SLASH AFTERPARTY
Onsdag
27.02.19
WHITE LIES
+ support: Boniface
Onsdag
27.02.19
SLASH
featuring Myles Kennedy and the Conspirators
+ support: Altitudes & Attitudes

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen