PASHA Lørdag 09.03.19 JIMMY CARR The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour Kl. 21.15: Ekstrashow Lørdag 23.02.19 ZIGGY ALBERTS Tirsdag 14.05.19 THE BLACK SORROWS Onsdag 01.05.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster



SPIDERGAWD + support: Bokassa Lørdag 23.02.19


JIMMY CARR The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour Kl. 21.15: Ekstrashow Lørdag 23.02.19

 
Program << >>

Lørdag 03/03-2018 Rockefeller
by:Larm | Rockefeller + John Dee lørdag:
VIRKELIG
OLA KVERNBERGS STEAMDOME III
GREAT NEWS
KRISTIAN KRISTENSEN
FAY WILDHAGEN
LASH
EMIR
SCHOOL OF X
FARAO
YUNG SMUL


Rockefeller:
Kl. 20.30: VIRKELIG
Kl. 21.30: OLA KVERNBERGS STEAMDOME III
Kl. 22.30: GREAT NEWS
Kl. 23.30: KRISTIAN KRISTENSEN
Kl. 00.30: FAY WILDHAGEN

John Dee:
Kl. 20.00: LASH
Kl. 21.00: EMIR
Kl. 22.00: SCHOOL OF X
Kl. 23.00: FARAO
Kl. 00.00: YUNG SMUL

Dagsbilletter kjøpes på linken under eller her.
KJØP FESTIVALPASS (kr. 1.290,- + bill.avg.)
KJØP DAGSPASS (kr. 470,- + bill.avg.)

Dagsbillett kr. 350,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpnes kl. 19.30.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Mandag
18.02.19
JÚNIÚS MEYVANT
Tirsdag
19.02.19
EAGLE-EYE CHERRY
Onsdag
20.02.19
Rock Cinema Bar & Kino, i samarbeid med SF Studios:
«COLD PURSUIT»
- eksklusiv førpremiere
Torsdag
21.02.19
Rock Cinema Bar & Kino, i samarbeid med United International Pictures:
«INSTANT FAMILY»
- eksklusiv førpremiere
Torsdag
21.02.19
Oslo Rock Dealers presentererer:
GHOST AFTERPARTY
Fredag
22.02.19
THE MIDNIGHT
+ vorspiel/nachspiel med DJ Alex Tjore
Fredag
22.02.19
RSP & THOMAX
+ support: Smeke Reven & Knekten Orginal / Kantona
+ DJ-support: DJ Beatriixx
Fredag
22.02.19
KUMARS KARAOKE KØPP
Lørdag
23.02.19
SPIDERGAWD
+ support: Bokassa
Lørdag
23.02.19
SUGAR SHACK SOUL CLUB
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 21.15: Ekstrashow
Lørdag
23.02.19
HAKEN
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 18.00
Mandag
25.02.19
LOST UNDER HEAVEN
Tirsdag
26.02.19
SIRENIA
+ special guests: Elyose / Alight
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Hovedsal – 18 år leg.
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Galleri – Fri alder
Onsdag
27.02.19
Oslo Rock Dealers presenterer:
SLASH AFTERPARTY
Onsdag
27.02.19
WHITE LIES
+ support: Boniface
Onsdag
27.02.19
SLASH
featuring Myles Kennedy and the Conspirators
+ support: Altitudes & Attitudes

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen