STYX Torsdag 06.06.19 LISA STANSFIELD Affection 30th Tour Søndag 24.11.19 KRISTIAN KRISTENSEN Fredag 08.03.19 The architect of the Buena Vista Social Club: JUAN DE MARCOS AFRO-CUBAN ALL STARS A toda Cuba le Gusta Torsdag 14.03.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster



SPIDERGAWD + support: Bokassa Lørdag 23.02.19


JIMMY CARR The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour Kl. 21.15: Ekstrashow Lørdag 23.02.19

 
Program << >>

Lørdag 17/09-2016 Rockefeller
Ultimafestivalens avslutningskonsert:
TERRY RILEY OG KRINGKASTINGSORKESTRET


Den amerikanske komponisten og minimalisten Terry Rileys musikk er kjent for et stort publikum gjennom bl.a. Grand Theft Auto IV, radioversjonen av The Hitchhiker's Guide to the Galaxy og som The Whos sterkeste inspirasjon.

Ultima 2016 avsluttes med konsert på Rockefeller, der Terry Riley og sønnen Gyan Riley spiller som duo, i tillegg til at KORK fremfører et sammensatt program bestående av bl.a. legendariske «In C».

I samarbeid med nyMusikk og KORK.

Facebookevent

Bill. kr. 315,- / kr. 225,- (stud./honnør) + bill.avg. 18 år leg. NB! Begr. antall bill. i salg.

Dørene åpner kl. 19.00. Konsertstart kl. 20.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 21.15: Ekstrashow
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 18.00
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Hovedsal – 18 år leg.
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Galleri – Fri alder
Onsdag
27.02.19
SLASH
featuring Myles Kennedy and the Conspirators
+ support: Altitudes & Attitudes
Torsdag
28.02.19
BY:LARM–FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene torsdag
– Galleri (fri alder)
Guleed (SE)
Ozzy (SE)
ARIF
Torsdag
28.02.19
BY:LARM–FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene torsdag
– Hovedsal (18 år leg.)
Guleed (SE)
Ozzy (SE)
ARIF
Flohio (UK)
Erik Lundin (SE)
Fredag
01.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene fredag
– galleri (fri alder):
Nils Bech
Amanda Tenfjord
Molly Sandén
Fredag
01.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene fredag
– hovedsal (18 år leg.):
Nils Bech
Amanda Tenfjord
Molly Sandén
Elia Boussnina
Paris
Lørdag
02.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene lørdag
– galleri (fri alder)
Jesper Jenset
dePresno
Fay Wildhagen
Lørdag
02.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene lørdag
– Hovedsal (18 år leg.)
Jesper Jenset
dePresno
Fay Wildhagen
Nicklas Sahl
Clara
Søndag
03.03.19
RIVAL SONS
+ support: The Sheepdogs
Onsdag
06.03.19
SMOKEPURPP
– 18 år leg. (hovedsal)
+ support: Yung Smul
Onsdag
06.03.19
SMOKEPURPP
– fri alder (galleriet)
+ support: Yung Smul
Torsdag
07.03.19
TRYGVE SKAUG
Søndag
10.03.19
H.E.R: I Used To Know Her Tour
Onsdag
13.03.19
MELISSA ETHERIDGE
Yes I Am 25th Anniversary Tour
Lørdag
16.03.19
DAGNY
+ support: Emma Steinbakken
Tirsdag
19.03.19
BILLY OCEAN
Onsdag
20.03.19
P-FLOYD
Welcome To The Machine – The Dismantling and Reassembling of Wish You Were Here

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen