SIDE BROK + SIRKEL SAG Fredag 30.08.19 STYX Torsdag 06.06.19 SVØMMEBASSENG + support: Pikekyss Lørdag 04.05.19 SUZANNE VEGA Tirsdag 18.06.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster

Showpakker



RITA ORA + support: Moss Kena Tirsdag 23.04.19


TEENAGE FANCLUB + support: I Was a King Onsdag 24.04.19


Looking Back (over my shoulder) Tour MIKE + THE MECHANICS Mandag 29.04.19

 
Program << >>

Onsdag 31/10-2018 Rockefeller
Strømløst: DANIEL KVAMMEN

Møt Daniel Kvammen nedstrippet med fullt band i Rockefellers Strømløst-serie!

Daniel Kvammen har virkelig satt Geilo på kartet med sine underfundige og superfengende låter de siste årene. Fra det trippel Spellmann-nominerte debutalbumet «Fremad i alle retninga» har det meste gått oppover for unge Kvammen.

Han har spilt på store festivaler og konsertscener over hele landet med bandet sitt, men i høst legger han for andre gang ut på en nedstrippet trioturné, der publikum får oppleve klassikere som «Du fortenar ein som meg», «Me dansar ikkje for moro skyld» og «Om du vil ei gong til» i en intim setting, direkte fra mannen som skrev dem.



Bill. kr. 265,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpnes kl. 19.00.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Lørdag
20.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SATURDAY:
Bloodbath
Taake
Gaahls WYRD
Impaled Nazarene
Cor Scorpii
Der Weg einer Freiheit
Mork
Avast
Søndag
21.04.19
INFERNO METAL FESTIVAL
SUNDAY:
Opeth
1349
Carach Angren
Misþyrming
Archgoat
Cult Of Fire
Dvne
Altar
Tirsdag
23.04.19
RITA ORA
+ support: Moss Kena
Onsdag
24.04.19
TEENAGE FANCLUB
+ support: I Was a King
Torsdag
25.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Torsdag
25.04.19
FETTY WAP
+ support: Peter Jackson / Ousu Leigh / Royane
Fredag
26.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
EMERGENZA FESTIVAL 2019
Semifinale
Lørdag
27.04.19
OSLO BRASSFESTIVAL 2019
Søndag
28.04.19
LUCY SPRAGGAN
Mandag
29.04.19
Looking Back (over my shoulder) Tour
MIKE + THE MECHANICS
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
– fri alder / dører kl. 18.00
Tirsdag
30.04.19
JAA9 & ONKLP
+ support: Frej Larsson (Slagsmålsklubben / Maskinen) / UNDERGRUNN
Tirsdag
30.04.19
THE SLOW READERS CLUB
Onsdag
01.05.19
OSLO ROCK DEALERS
– Disturbed afterparty
Onsdag
01.05.19
BETTER OBLIVION COMMUNITY CENTER
+ support: Christian Lee Hutson
Onsdag
01.05.19
THE BLACK SORROWS
Onsdag
01.05.19
DISTURBED
Fredag
03.05.19
THE SAVAGE ROSE
Fredag
03.05.19
LUKAS GRAHAM
+ support: Hein Cooper

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen