DAVID GRAY Tirsdag 07.05.19 The architect of the Buena Vista Social Club: JUAN DE MARCOS AFRO-CUBAN ALL STARS A toda Cuba le Gusta Torsdag 14.03.19 THE SAVAGE ROSE Fredag 03.05.19 MIDNIGHT CHOIR «Waiting For The Bricks To Fall» Fredag 06.09.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster


 
Program << >>

Lørdag 03/03-2018 Sentrum Scene
by:Larm | Sentrum Scene lørdag:
IRIS GOLD
RHYS
JIMMY SMASH
GRANT
FAMILJEN
SUPERORGANISM


Program Sentrum Scene lørdag:
Kl. 20.00: IRIS GOLD
Kl. 21.00: RHYS
Kl. 22.00: JIMMY SMASH
Kl. 23.00: GRANT
Kl. 00.00: FAMILJEN
Kl. 01.00: SUPERORGANISM

Dagsbilletter kjøpes på linken under eller her.
KJØP FESTIVALPASS (kr. 1.290,- + bill.avg.)
KJØP DAGSPASS (kr. 470,- + bill.avg.)


Dagsbillett kr. 350,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpner kl. 19.30.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Torsdag
24.01.19
ELLA MAI
+ support: JVCK JAMES
Fredag
25.01.19
MHD
Fredag
25.01.19
ANDERS JEKTVIK
+ support: Matias Hilmar Iversen (Ila Auto)
Fredag
25.01.19
IAMX
+ vorspiel/nachspiel: DJ Alex Tjore (The Altern80s Club)
Lørdag
26.01.19
JAAKKO EINO KALEVI
Lørdag
26.01.19
VALENTOURETTES – ekstrakonsert!
Support: Skavankers
Lørdag
26.01.19
DISKOTAKET
Søndag
27.01.19
BEHEMOTH
+ special guests: At the Gates / Wolves In The Throne Room
Tirsdag
29.01.19
ODESZA
+ support: Fakear / Kasbo
Tirsdag
29.01.19
YEARS & YEARS
– galleri (fri alder)
Tirsdag
29.01.19
YEARS & YEARS
– hovedsal (18 år leg.)
Onsdag
30.01.19
J.A.M promotion & Knirckefritt proudly presents:
LABYRINT
+ support: Hassman / Belizio
Onsdag
30.01.19
LIL MOSEY
+ support: Undergrunn
– 18 år leg. (galleri)
Onsdag
30.01.19
LIL MOSEY
+ support: Undergrunn
– fri alder (hovedsal)
Torsdag
31.01.19
KHRUANGBIN
+ support: Ginger Root
Torsdag
31.01.19
P-FLOW
Fredag
01.02.19
Releasekonsert
COME TASTE THE BAND
feat. DOOGIE WHITE
Special guests: Gentle Groove (Led Zeppelin-tribute) + Audun Haukvik (solo)
Fredag
01.02.19
RIKETS ROAST
av Mads Hansen
Roastere:
Stian Blipp
Morten Ramm
Dag Sørås
Erik Follestad
Christoffer Schjelderup
Ole Soo, Linni Meister
Sofie Frøysaa
+ special guest
Fredag
01.02.19
WISHBONE ASH
Lørdag
02.02.19
SHADOWLOVE

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen