JÚNIÚS MEYVANT Mandag 18.02.19 FRANKIE COSMOS + support: Ian Sweet Fredag 05.04.19 BILLY OCEAN Tirsdag 19.03.19 SPIDERGAWD + support: Bokassa Lørdag 23.02.19

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster



SPIDERGAWD + support: Bokassa Lørdag 23.02.19


JIMMY CARR The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour Kl. 21.15: Ekstrashow Lørdag 23.02.19

 
Program << >>

Onsdag 24/01-2018 John Dee
DUVEL + SWEAM

Duvel har det siste året sluppet fire singler gjennom Fysisk Format, «Strange», «Winter Dreams», «Birds» og «Visions». Trioen låter rått og upolert, og leverer impulsdrevet musikk, full av enkle, men dristige virkemidler. I april 2018 kommer Duvels debutalbum «Attempts at Speech», spilt inn i kjelleren på Blitz. De unge guttene i Duvel spiller inspirert, rå og minimalistisk post-punk på egne premisser, og leverer alltid høy energi fra scenen.

Tungt, drømmende og popete, alt i et! Sweam er et band som befinner seg et sted mellom pop og tun-rock, og som tar shoegaze på alvor. 10. januar slipper de sine to første singler.

Bill. kr. 100,- + bill.avg. 18 år leg.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 21.15: Ekstrashow
Lørdag
23.02.19
JIMMY CARR
The Best of Ultimate Gold Greatest Hits World Tour
Kl. 18.00
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Hovedsal – 18 år leg.
Tirsdag
26.02.19
LIL XAN
Galleri – Fri alder
Onsdag
27.02.19
SLASH
featuring Myles Kennedy and the Conspirators
+ support: Altitudes & Attitudes
Torsdag
28.02.19
BY:LARM–FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene torsdag
– Galleri (fri alder)
Guleed (SE)
Ozzy (SE)
ARIF
Torsdag
28.02.19
BY:LARM–FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene torsdag
– Hovedsal (18 år leg.)
Guleed (SE)
Ozzy (SE)
ARIF
Flohio (UK)
Erik Lundin (SE)
Fredag
01.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene fredag
– galleri (fri alder):
Nils Bech
Amanda Tenfjord
Molly Sandén
Fredag
01.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene fredag
– hovedsal (18 år leg.):
Nils Bech
Amanda Tenfjord
Molly Sandén
Elia Boussnina
Paris
Lørdag
02.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene lørdag
– galleri (fri alder)
Jesper Jenset
dePresno
Fay Wildhagen
Lørdag
02.03.19
BY:LARM-FESTIVALEN 2019
Sentrum Scene lørdag
– Hovedsal (18 år leg.)
Jesper Jenset
dePresno
Fay Wildhagen
Nicklas Sahl
Clara
Søndag
03.03.19
RIVAL SONS
+ support: The Sheepdogs
Onsdag
06.03.19
SMOKEPURPP
– 18 år leg. (hovedsal)
+ support: Yung Smul
Onsdag
06.03.19
SMOKEPURPP
– fri alder (galleriet)
+ support: Yung Smul
Torsdag
07.03.19
TRYGVE SKAUG
Søndag
10.03.19
H.E.R: I Used To Know Her Tour
Onsdag
13.03.19
MELISSA ETHERIDGE
Yes I Am 25th Anniversary Tour
Lørdag
16.03.19
DAGNY
+ support: Emma Steinbakken
Tirsdag
19.03.19
BILLY OCEAN
Onsdag
20.03.19
P-FLOYD
Welcome To The Machine – The Dismantling and Reassembling of Wish You Were Here

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen