JØRGEN DAHL MOE Fredag 12.01.24 SÓLSTAFIR + support: The Abbey Fredag 24.11.23 RODRIGO Y GABRIELA Torsdag 05.10.23 SOPHIE ELLIS-BEXTOR Fredag 08.03.24

Søk
Søk på www.rockefeller.no

Meny Nyhetsbrev
Meld deg på Rockefellers nyhetsmail.

Samarbeidspartnere

OBOS

Ticketmaster


 
Program << >>

Lørdag 25/03-2023 Rockefeller
SKAAR
+ support: Whammyboy


I løpet av de siste par årene har 24 år gamle SKAAR (Hilde Skaar) fra Stord for alvor begynt å posisjonere seg som et av de aller mest spennende popartistene her til lands.

I 2020 slapp hun sin debut-EP, The Other Side Of Waiting, og med denne debuten ble hun nominert til både Spellemann-pris i kategorien 'Årets pop' og 'Årets gjennombrudd og Gramostipend'. Året før var hun også nominert som 'Årets nykommer' på P3 Gull, og i forbindelse med den kritikerroste opptredenen sin på by:Larm 2020 ble hun også nominert til 'Årets stjerneskudd'.

SKAARs teft for melodier, relaterbare tekster, sterke vokal og fengslende scenetilværelse har gjort at hun også har vekket interesse internasjonalt – og har blitt booket til prestisjefulle bransjefestivaler som Eurosonic i Nederland. Men verden gikk i lockdown, og i det konsertplanene ble lagt på is, ga hun ut den akustiske låtsamlingen Waiting. Denne utgivelsen viste oss et mer nedpå og sårt lydbilde fra artisten som ble kjent for sine storslåtte poplåter.

Etter å ha gått gjennom en turbulent tid, hvor det å ventilere gjennom låtskriving har vært viktigere enn noen gang, er SKAAR klar for å gi ut ny musikk. Nå er hun tilbake på sitt mest slagkraftige og til våren 2023 slipper hun sitt nye album og spiller i den forbindelse sin første headliner-konsert på Rockefeller!

«Detta e min aller første headline gig og da føles heeeeilt sjukt surrealistisk. Har drømt om da siden eg va liten, og no skjer da endelig! Håpe folk har lyst å komma, loover at da ska bli ein skikkelig fin kveld ❤️»

Lørdag 25. mars inntar SKAAR og bandet Rockefeller – vi gleder oss!

Bill. kr. 320,- + bill.avg. 18 år leg.
Dørene åpner kl. 20.00.

Arrangementet har 18 års aldersgrense med legitimasjonsplikt. Ingen vergeordning. Det sjekkes legitimasjon av alle publikummere som antas å være under 25 år. Gyldig legitimasjon er nasjonalt ID-kort, pass, bankkort med bilde eller fysisk førerkort. Digitalt førerkort er ikke gyldig legitimasjon. Foto på legitimasjon må være lett identifiserbar med bruker.


Legg til i kalender Share
Vi anbefaler også ...
 
Program RF JDSS
Onsdag
04.10.23
DADJU
Fredag
06.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Lørdag
07.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Søndag
08.10.23
B.I
18 år leg. (hovedsal) - fri alder (galleri)
Onsdag
11.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Torsdag
12.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Fredag
13.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Lørdag
14.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Søndag
15.10.23
TIG NOTARO
Hello Again
Onsdag
18.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Torsdag
19.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Fredag
20.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Lørdag
21.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Onsdag
25.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Torsdag
26.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Fredag
27.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Lørdag
28.10.23
KAIZERS ORCHESTRA
Mandag
30.10.23
PJ HARVEY
Tirsdag
31.10.23
PJ HARVEY
Torsdag
02.11.23
SIGRID - Ekstrakonsert

Design og implementasjon: JPG Jungelpatruljen